شرکت های وابسته

1

اطلس ژن

شرکت اطلس ژن یکی از بزرگترین کارخانجات داروسازی ایران می­ باشد که در سال ۱۳۹۲ تأسیس و فعالیت خود را در زمینه واردات و صادرات و ساخت فرآورده ­های دارویی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت با نام تجاری ATLASGEN در دهه سوم پس از پیروزی انقلاب یکی از کارخانجات داروسازی مطرح کشور میباشد و همواره در ردیف کارخانه ­های مطرح و وارد کننده و تولید کننده و عرضه کننده دارو قرار دارد . در سال ۱۳۹۸ با توجه به سیاستهای گروه سرمایه­ گذاری اطلس و تلاش جهت تشکیل گروه های تخصصی، شرکت اطلس ژن به دو بخش آرایشی، بهداشتی ، دارویی و شرکت صنعتی و فنی مهندسی در زمینه فولاد و فلزات تفکیک شد و از همان سال بخش دارویی تحت عنوان شرکت داروسازی اطلس ژن (سهامی خاص) ادامه فعالیت نمود.

2

کافه رستوران اطلس

رستوران اطلس با وسعت 400 متر مربع در سالن دوطبقه و با گنجايش 200 نفر در فضايى كاملا مدرن و شيک پذيراى ميهمانان عزيز می‌باشد

تنها انگیزه ای که باعث شد رستوران را تاسیس کنیم این بود که فضایی ایجاد کنیم که اگر خانواده ها و مردم بخواهند روزی یا شبی را بیرون از خانه غذا صرف کنند رستورانی باشد که غذای سالم مقابل آنها قرار دهد و تغذیه سالمی داشته باشند ،به حفظ بهداشت محیطی و استفاده از دیزاین و چیدمان خاص بپردازد و همچنین از مواد با کیفیت و ارگانیک در مواد غذایی خود استفاده نماید . » تاکید میکنم تنها رستوران در تهران کافه رستوران اطلس نیست ولی می توانم ادعا کنم که همه پرسنل آن دلسوزانه دلشان می خواهد بهترین غذا را با بهترین کیفیت و سلامت در اختیار مشتری قرار دهند. در هیچ کدام از خوراکی های رستوران ما مواد صنعتی، سوسیس و کالباس استفاده نمی شود ، گوشت را به روز می خریم ، روغن را زود عوض می کنیم.
دوست داریم از همه اقشار جامعه در رستوران حضور داشته باشند ، برای همین قیمت ها را به تناسب توان قشرهای مختلف تعیین کرده ایم.
در این رستوران یک طرح خیریه سالیانه به شکل متناوب اجرا می شود.

3

فولاد اطلس آسیا

شرکت فولاد اطلس آسیا قصد دارد در افق 1400 شرکتی باشد سرآمد در عرصه ملی و بین المللی صنعت فولاد و محصولات مرتبط، منطبق بر استاندارهای جهانی با حفظ مسائل زیست محیطی. تصرف بازار داخلی و تبدیل شدن به یکی از مجموعه های صنعتی سود آور در حوزه تولید انواع مقاطع فولادی اعم از ساختمانی و صنعتی با استفاده از فناوری های بروز، پرورش سرمایه های انسانی توانمند و مجرب، رعایت اصول و الزامات زیست محیطی و حفظ منافع مشتریان و ذینفعان و پایبندی به تعهدات از جمله اهداف بلند مدت این مجموعه می‌باشد. ما با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و دانش روز، به دنبال ایجاد بهبود مستمر در فرآیندهای تولیدی، بهبود مداوم زندگی کارکنان، افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی، انجام مسئولیت های اجتماعی و همچنین بهره‌وری و در نهایت انجام وظایف خود به بهترین شکل در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی میهن عزیزمان ایران هستیم

4

اطلس پرداز آرمیتا

اطلس پرداز آرمیتا به عنوان مجموعه ای پیشگام در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، با تکیه بر توانایی و تجربه هیئت مدیره، دانش کارشناسان و مشاوران مجرب خود که جملگی از برجسته ترین افراد حوزه IT و ICT کشور می باشند پا به عرصه فعالیت نهاده و با بهره جویی از نیرو های جوان و متخصص که از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور می باشند ، با عنایت به اصل مشتری مداری ، تحول و نوآوری آماده خدمت رسانی به مخاطبین خود می باشد.

5

فولاد اطلس گلستان


کارخانه فولاد اطلس گلستان در سال ۱۳۸۷ در شهرک صنعتی بندر گز فاز دوم – شهرستان گز استان گلستان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت. کارخانه فولاد اطلس گلستان در زمینه تولید محصولاتی اعم از انواع میلگرد و مقاطع فولادی با اشتغال بالغ بر ۲۰۰ نفر بطور مستقیم در خطوط تولید، پشتیبانی و ترابری و برای بیش از این تعداد بطور غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است و با استفاده از توسعه ماشین آلات و تجهیزات و نیروهای متخصص داخلی و خارجی میزان تولید و سطح کیفیت محصولات خود را به بالاترین نقطه ممکن رسانده است . برنامه های صادرات محصولات فولادی به کشورهای آسیایی از جمله ترکمنستان، ارمنستان، قرقیزستان و… از بدو تأسیس مجموعه در لیست اهداف بلند مدت قرار گرفت. شایان ذکر است به دلیل بعد مسافت و همچنین هزینه حمل و نقل بالا جهت صادرات به کشورهای عراق و سوریه،فولاد اطلس گلستان بر آن شد که با تمهیدات و مساعدت های شرکت های حمل و نقل، محصولات کارخانه را با قیمت رقابتی جهت صادرات در اختیار این کشورها قرار دهد.

در نظر می رفت که کارخانه فولاد اطلس گلستان بتواند علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به محصولاتی چون میلگرد، بخشی از بازارهای آسیایی را نیز در دست گیرد و مازاد تولیدات خود را در زمینه صادرات سرمایه گذاری نماید

پیشرفت سریع مجموعه و حمایت های استانی قابل چشم پوشی نیست چرا که تأسیس اولین کارخانه فولادی در کل استان می تواند زمینه ساز اشتغال جوانان منطقه و رفع نیازهای فولادی و پیشرفت در صنایع متنوعی گردد .

امروزه کارخانه فولاد اطس گلستان در زمره کارآفرینان پیشتاز استان گلستان قرار گرفته و موفق به تولید مقاطع فولادی گشته است